Nedělní bohoslužby

Pravidelně se scházíme každou neděli 9:30-11:00 na setkání pro všechny generace, kde společně zpíváme písně, modlíme se, přemýšlíme nad inspirujícími příběhy z Bible. Vše se ale děje v naprosto nenásilné atmosféře. Můžete jen poslouchat nebo se spontánně připojit v písních a modlitbách. Po konci bohoslužby je možnost vést rozhovory u malého občerstvení v předsálí.

Kdy: Neděle 9:30 -11:00 (obvykle jsme na místě od 9-12h), program pro malé děti je zajištěn. Rodiče s nejmenšími dětmi mohou využít místnosti Herna v 1 patře, kde je slyšet přenos ze sálu.

Pro anglicky mluvící je k dispozici on-line překlad.

Kde: tř. Svornosti 111/2a

Jak nás najít:

  • Tramvají 2, 7 (Nádraží město), Bus: 16 (Svornosti), do 10 min chůzí ze zastávek Foerstrova, Zlatá koule, nebo Náměstí hrdinů.
  • Autem: v okolních uličkách (Litovelská, Polívkova, Mozartova, Svornosti-dále), před vlakovým nádražím Nádraží Město (ul. Boženy Němcové) nebo parkoviště u Nádraží Město
  • Kola možno parkovat vlevo u budovy, jen pozor na zaparkovaná auta.

Co s sebou:

  • nemusíte nic
  • jestli rádi čtete, v knihovně u vstupu máme několik Biblí ke sledování výkladů, nebo doporučujeme aplikaci z www.bible.com, kterou si můžete stáhnou i offline.
  • Součástí každé bohoslužby je dobrovolná sbírka, kterou jako hosté můžete zcela ignorovat. Je to naše vyjádření vděčnosti a příležitost pro členy k podpoře formou darů.

Kázání si můžete poslechnout ZDE.

info@baptisteolomouc.cz+420 603 473 405
© 2021 Sbor Bratrské jednoty baptistů v Olomouci
Tř. Svornosti 111/2a, 779 00 Olomouc