user_mobilelogo

 

FOTO Z SBOROVÉHO VÍKENDU NA SOLA GRATIA 26.-28.5.:

VÍCE ZDE

Přihlášky na English Camp 2017

Pozor na uzávěrku: PŘIHLÁŠKY NA LETOŠNÍ ENGLISH CAMP!

 

 

Závěrečný koncert FUSION v Olomouci!

Pozvánka na Fusion OlomoucPozvánka na Fusion Mapa

4. června jste srdečně zváni na záverečný koncert FUSION LITE Olomouc! Uskuteční se v nám známých prostorách BEA centra, v 18 hod. Vstupné bude ... symbolické. Více na stránkách: http://olomouc.fusionjv.eu

Letní příměstské tábory pro děti

Letos nepořádáme vlastní tábor, ale doporučujeme letní tábory, které nabízí Rodinné centrum Provázek, který podporujeme. Starší děti zde mohou být také jako instruktoři, kteří mohou pomoci při organizování her.Doporučujeme zvláště Tajemství zapomenutých příběhů a Kdo si čte a hraje, nezlobí. Více na webu www.rcprovazek.cz/tabor

 .    

Nedělní bohoslužby

V neděli se nyní zamýšlíme nad 2. knihou Mojžíšovou - Exodus. Jste srdečně zváni! Pokud nemůžete přijít, můžete si poslechnout nahrávku na našich stránkách.

Sborové společenství


Sborový dům

Aktuálně na adrese baptisteolomouc.cz /sborovydum můžete sledovat informace k projektu rekonstrukce sborové budovy, bývalého kina Lípa. Plány postupují, finance přicházejí. Děkujeme všem dárcům za jejich štědrost!

 


Naše setkání 

Pravidelné bohoslužby v BEA Centru, Kosmonautů 1, vždy 9:30-11:00 hod. Zapojte se také do úterního vyučování a nebo do domácích skupinek.
BEA Centrum, nedělní bohoslužby

Na pravidelném nedělním setkání (bohoslužbě) se můžete těšit na program s písněmi, modlitbami a výkladem Boží Slova do každodenního života. Pro děti je připraven krásný program během kázání. Každou 1. a 3. neděli v měsíci vysluhujeme památku Večeře Páně, ke které jsou zváni všichni znovuzrození křesťané, kteří vyznali svou víru ve křtu ve jméno Ježíše Krista. Ale jsme rádi, když všichni zůstaneme společně, spolu se všemi, kteří se mezi námi cítí dobře. Třeba u společného čaje a kávy po bohoslužbě.

 

Napište nám

Máte dotaz, modlitbu?

Mapa

Kde se můžeme setkat ...

Kalendář

Kdy, kde co, vždy aktuálně