Spuštěno přihlašování na RELAX II., sborový pobyt na Sola Gratia 25.-27. 5. 2018:

https://goo.gl/forms/fICcR8fcbktyNBNG2

Informace k pobytu jsou přímo u přihlášky.

-----------------------

100% anglické bohoslužby v Olomouci

od 22.4. do 10.6. rozjíždíme 100% anglické bohoslužby každou neděli! V BEA Centru, vždy 11:30-13:00 hod.

-----------------------

Dětský tábor spustil přihlášky: http://www.taborybjb.estranky.cz/

-----------------------

Informace a přihlášky na English Camp 2018 ZDE

-----------------------

Nový kurz pro ty, kdo se chtějí zdokonalit v angličtině a přitom se dozvědět, o čem je křesťanství (nebo jen pobýt se skvělými lidmi). 


Nedělní bohoslužby

V neděli se nyní zamýšlíme nad knihou Skutky apoštolů. Jste srdečně zváni! Pokud nemůžete přijít, můžete si poslechnout nahrávku na našich stránkách.

Sborové společenství


Sborový dům

Aktuálně na adrese www.baptisteolomouc.cz/sborovydum můžete sledovat informace k projektu rekonstrukce sborové budovy, bývalého kina Lípa. Zahájili jsme stavbu a jsme vděčni, že kvůli dárcům (zatím) smíme pokračovat. Děkujeme všem dárcům za jejich štědrost!

 


Naše setkání 

Pravidelné bohoslužby v BEA Centru, Kosmonautů 1, vždy 9:30-11:00 hod. Zapojte se také do úterního vyučování a nebo do domácích skupinek.
BEA Centrum, nedělní bohoslužby

Na pravidelném nedělním setkání (bohoslužbě) se můžete těšit na program s písněmi, modlitbami a výkladem Boží Slova do každodenního života. Pro děti je připraven krásný program během kázání. Každou 1. a 3. neděli v měsíci vysluhujeme památku Večeře Páně, ke které jsou zváni všichni znovuzrození křesťané, kteří vyznali svou víru ve křtu ve jméno Ježíše Krista. Ale jsme rádi, když všichni zůstaneme společně, spolu se všemi, kteří se mezi námi cítí dobře. Třeba u společného čaje a kávy po bohoslužbě.

Napište nám

Máte dotaz, modlitbu?

Mapa

Kde se můžeme setkat ...

Kalendář

Kdy, kde co, vždy aktuálně

TOPlist